3dDSC02194lisphoto.com.ua

Сергій Лисиця

Професійний фотограф Полтава

Захоплюватись фотографією почав у 2012-му році. Займаюся атлетикою, веду здоровий спосіб життя, люблю подорожувати та створювати атмосферні фотографії.

Люблю свою роботу і не можу уявити себе без фотоапарата. Не соромтеся зателефонувати мені, адже все починається з обговорення деталей зйомки: місце, час, образ. Допоможу почуватися комфортно перед камерою, в результаті ви отримаєте добрі, душевні фотографії наповнені змістом та стилем!

Під час зйомки намагаюся стати не просто фотографом для Вас, намагаюся стати найкращим другом для Вас, щоб Вам було комфортно зі мною і фотографії вийшли щирими, справжніми та неповторними.

Буду щасливий створити щось нове для Вас, звертайтесь!

Вартість

Шикарна якість за доступною ціною. Вартість моїх послуг визначається з урахуванням Ваших побажань, а отже це можливість гнучкості тарифних планів.

Якість

Фотографую дорогою професійною технікою. Всі фотографії проходять 4 етапи обробки: відбір, кадрування, корекція кольору і ретуш. Віддаю готовий результат протягом 2-3 тижнів

Досвід понад 5 років

Необхідні навички у спілкуванні та розкріпаченні людей. Правильний вибір ракурсу та позиції. Вміння працювати зі світловими приладами.

Справжні емоції

Завжди прагну показати Ваші щирі емоції. Намагаюся, щоб Ви відчули мою щирість і відкритість і стали довіряти мені.

Хто такий професійний фотограф Полтава?

Ця стаття розповість Вам, як відрізнити професійного фотографа від любителя. Куди слід звертати увагу при виборі фотографа? Чому хороший фотограф не може коштувати дешево?

Хто такий професійний фотограф Полтава? Насамперед це людина, яка налаштована на результат. У нього вже за плечима купа досвіду, дорога техніка, на яку він заробив своєю працею, вміння відчувати кадр і світло, а так само, як не дивно — вміння рухатися, швидко ловити найсоковитіші моменти того, що відбувається, і ваших емоцій. Також у фотографії більшу частину вирішують руки, сам майстер.

Чому важливо, щоб ваш фотограф був націлений на результат? Тому що профі завжди запитає у замовника його уподобання та побажання Насамперед профі хвилює кінцевий результат, який він робить не для себе. Він робить це для замовника і має на меті максимально догодити йому. Саме з цих причин: добре розвинений естетичний смак, багаторічний досвід, дорога техніка – фотограф Полтава не може коштувати дешево.

Щоб вибрати вашого фотографа вам необхідно вивчити його портфоліо, відгуки, подивитися наявність сайту і обов’язково зустрітися з ним. Тільки особиста зустріч може підказати чи буде вам комфортно з цією людиною в процесі зйомки і чи зможете ви довіряти йому.

Залишились питання? Чи є бажання записатися на зустріч? Telegram & WhatsApp +38 096 127 13 39

З повагою, Ваш професійний фотограф Полтава — Сергій Лисиця