Мої послуги

На цій сторінці представлені види послуг. Свою роботу я роблю відповідально та якісно.
Бездоганні фотографії за доступною ціною. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Звертайтесь!

Весільна фотозйомка light

3 години фотозйомки, договір. 250+ фото з корекцією кольору. Обробка весільної серії 20 фото.
Вартість 3000 грн.

Весільна фотозйомка standart

5 годин фотографування, договір. 450+ фото з корекцією кольору. Обробка весільної серії 30+ фото. Копії для WEB. Всі фотографії на подарунковому flash накопичувачі
Вартість 7000 грн.

Весільна фотозйомка all inclusive

7 годин фотозйомки, договір. 600+ фото з корекцією кольору. Обробка весільної серії 50+ фото. Копії для WEB Подарунковий flash-накопичувач. Коробочка для знімків. Фотокнига 30х30см на 20 розворотів.
Вартість 15000 грн.

Love Story

1 година зйомки. Індивідуальні консультації та визначення місця, одягу, деталей та ін. Весь вихідний матеріал з легкою корекцією кольору (від 100 фотографій jpeg) + 10 оброблених фотографій.
Вартість 1000 грн.

Персональна зйомка

1 година фотозйомки. Весь вихідний матеріал з легкою корекцією кольору (від 100 фотографій jpeg) + 10 оброблених знімків. Вартість: 1000 грн.
(+ Оренда локації, при необхідності).

Фотодрук

Друк фотографій формату А4 – 14 грн./1 шт. Друк фотографій формату 13x18 – 6 грн./1 шт. Друк фотографій формату 10x15 – 4 грн./1 шт.

Подарунковий сертифікат

Ви маєте можливість придбати подарункові сертифікати на будь-які види моїх послуг. Це чудова можливість порадувати своїх близьких та рідних.

Як фотограф ставить ціну на послуги?

Чудовий фотограф має почуття естетичного смаку, великий досвід за плечима та дорогу фототехніку. У кожного майстра свій почерк, особливий погляд на фотографію, що відокремлює його від інших. Чинники які повинні вплинути на вибір фотографа: портфоліо, вартість послуг, обладнання та його відчуття стилю.

Дуже багато людей лякаються об’єктиву через свою нефотогенічність, вони просто не хочуть зіпсувати собі настрій невдалими фотографіями. Думають, що вся справа в них, але насправді винен фотограф. Професійна фотосесія зі мною допоможе подивитися на себе моїми очима. Моє перше правило – немає некрасивих людей, є погані фотографи. Я даю Вам гарантію розкішного результату! Все, що від Вас потрібне – це бажання. Решту я візьму до своїх рук.

Зроблю для Вас весільні фотографії мрії або можливо Ви хочете персональну фотосесію? Звертайтесь! Всі мої послуги ви можете побачити на цій сторінці.

Якщо у Вас виникли питання Ви завжди можете зателефонувати до +380 96 127 13 39 або написати в Viber & WhatsApp. Бажаю вам доброго дня.